Verification: 2ae7c89351ec9941 Бальні танці для дорослих – Танцювальний центр "Ларівель"

Бальні танці для дорослих

Ми започаткували “Бальні танці для дорослих” у нашому танцювальному центрі, через те, що побачили, що танцювати прагне не лише молодь.Тому ми створили групу для тих, хто хоче освоїти основи бального танцю та танцювати для себе, або для тих у кого більш амбіційні цілі. Ця група створена для тих хто хоче навчитися красиво танцювати і вільно почуватися, на будь-які вечірці!

Завдяки набутим навикам на наших заняттях, ви зможете вразити людей своєю пластикою, танцювальними рухами та різними видами танцю, котрі навчитеся у нас!

Також, ми використовуємо авторську програму, що до навчання людей танцю, котра помагає за не довгий термін, навчитися відчуття ритму. До того ж, цей вид танців зміцнює фізичну форму, ставить поставу, не залежно від віку та розвиває естетичний смак людини.

Заняття розроблені для початківців без особливого танцювального досвіду, тому тут ви зможете відчути себе впевнено та вільно.

 

Тренер

Бойко Мар’яна, займається танцями з 12 років. Неоднократна переможниця у різних танцювальних конкурсах, викладає бальні танці, як і для дітей, так і для до рослих.

Що потрібно щоб почати танцювати у нас?

Перш за все потрібно нам зателефонувати за номером: 096 14 90 957, щоб знати чи є ще вільні місця у групах. І наш менеджер, розповість усі деталі, наших занять, котрі потрібно знати.

Ми чекаємо на хлопців та дівчат, з парою та без!