Представлення України маленькими танцюристами із Збаража у Парижі

Нещодавно маленькі танцюристи з м. Збараж, а саме:  Бебко Іванка, Дептак Діана, Майкович Марія і Домбик Сфія повернулися з Франції, де представляли Україну на 10-му конкурсі і міжнародному фестивалі танцювального мистецтва “The festival bridges in Paris”. Повернулися наші дівчатка з перемогою, так як вибороли 3 місце у фіналі. На фестивалі були представлені  різні краіни світу Індія, Китай, Турція, Росія, Іран, Грузія, Тигиран, Україна, Франція, Німеччина. Боротьба за призові місця була досить складною і прийшлось добряче постаратись.

(Перші враження від Парижа біля Тріумфальної Арки на площі Шарля де Голля )

Дівчата займаються хореографією в танцювальному  центрі “Ларівель”, що у м. Тернопіль. Іванка з Діаною танцюють вже 5 років, а от Софійка і Марійка в колективі лише 1.5року.

Підготовка до конкурсу проходила досить інтенсивно. Впродовж останніх півроку, діти займались 2-3 рази в тиждень по 3-4 години. З ними займалась  досить серйозна команда тренерів у складі: Ірини Воронкевич – хореограф, котра закінчила Херсонський державний університет на кафедрі народно-сценічної хореографіі; Юлі Михайльської – тренер та майстер спорту з гімнастики;  Інни Нікітюк –  хореограф з м. Нетішин; Наталі Демченко – тренер, танцювала в народному ансамблі класичного танцю і балету у м. Луганськ; Миколи Грушецького – хореограф, котрий закінчив Теребовлянське вище училище культури і Київський національний університет ім. Драгоманова; Анни Онещук –  тренер з сучасної хореографіі; та  Ірини Волянюк – керівник і голова всеукраїнської федерації танцювального спорту в Тернопільській області, президент ТОГО ТЦ “Ларівель”.

“Кожна дитина індивідуальна і ми стараємось найти їй відповідний стиль і образ, який буде доповнювати її” – каже Ірина Волянюк.

(Іванка демонструє один із елементів постановки на танцювальному фестивалі)

Заняття у “Ларівель” ведуть різні тренери і хореографи , що є нашою перевагою. Так як дитина бачить відмінність у подачі інформації, і може порівняти і вибрати більшу  їй довподоби. Тобто діти ростуть з вмінням порівнювати і вибирати свою позицію. Немає нав’язування тільки одної тренерської думки, що це чи інше має бути тільки так і не інакше.

(Фото нашої команди та команди із Китаю після нашого батлу)

Також діти підвищували всій рівень відвідавши майстер класи у Богдана Урхова – фіналіста міжнародного сезону “ танцюють  всі -9”. Не пройшли і безслідно і зустрічі з такими зірками як  Monatik – український співак, танцівник, учасник шоу «X-Фактор», «Танцюють всі» , який надихнув танцюристів йти вперед, і Іриною Борисюк-фіналістка шоу ”Х-фактор” і ведуча телепрограми “Танці з зірками”.  Ми вважаємо, щоб бути успішними потрібно спілкуватись з успішними людьми і набиратись досвіду.

(Неймовірний шпагат у повітрі показала Софійка)

“Організатором поїздки була наш керівник – Ірина Романівна Волянюк,  вона нас організовує на всі заходи”– кажуть дівчатка. Наша Ірина Романівна- організатор від Бога, бо як вона каже: “Танцювати гарно   вміють всі , а танцювати з душею можуть одиниці” .  І те, що вона робить свою роботу з душею можна спостерігати у її підході в усіх починаннях: вона завжди збирає веселий та відважний колектив, на заняттях панує затишна атмосфера завдяки оновленому залу, навіть те, як вона зав’язування гульки перетворює на майстер клас і новий досвід для дітей. А також  організація батьків у веселі пізнавальні поїздки на змагання і фестивалі.  Тому, якщо Ви маєте біля себе людину, яка дійсно хоче вам в житті  дати досвід, бережіть і прислухайтесь до неї! – З захопленням розповідають дівчатка.

(Навіть пори те, що це змагання, команда з Індії покорила нас своїми етнічними танцями)

Приємним доповненням після Фестивалю, була подорож у  Діснейленд. Дітям навіть не вірилось, але що тут казати про дітей, я не вірила, що коли небуть ми попадемо у цю казку. Це мрія, напевне, кожного, не лише діток, а й дорослих. Різноманіття казкових героїв, оригінальних костюмів, цікавої архітектури надихнула нас на нові ідеї  і створення нового танцювального шоу.

(Атмосфера у Діснейленді настільки казкова, що словами цього не передати, лише емоції можуть показати наш захват)

(На фоні казкових Діснеївських замків)

Поверталися в Україну ми із неймовірними враженнями запалом та ентузіазмом, адже наша команда вже планує підготовку нових постановок, щоб вирушити підкорювати наступні танцювальні фестивалі.

(Вимучені після змагань, але горді адже чесно вибороли почесне трете місце)

Ми завжди готові прийняти, нових членів до нашої команди у Ларівель, адже якісні тренування і трошки таланту – це запорука підйому до омріяних вершин!

 

  

 

« 1 of 2 »