Verification: 2ae7c89351ec9941 Про нас – Танцювальний центр "Ларівель"

Про нас

Раді Вас вітати на сайті

«Танцювального центру «Ларівель»!

 

Обирай найкраще, обирай своє!!!

Танцювальний центр «Ларівель» – це школа танців  для всіх бажаючих стати здоровими, красивими, життєрадісними, граціозними і впевненими в собі, незалежно від віку, статі, танцювального досвіду і навиків.

Мета організації – соціальні проекти, організація концертів, змагань, фестивалів, розвиток танцювального руху в Тернополі і Тернопільській області, організація вільного часу (вечірки), розвиток творчого потенціалу людини.

Танцювальний центр може похизуватися розмаїттям танцювальних напрямків і фітнес програм, серед яких ви обов’язково знайдете ідеальний варіант для себе!

Оскільки тіло – це найкращий інструмент, яким ви коли-небудь будете володіти, тому ТЦ «Ларівель» заохочує розвивати його змалку. Особливий акцент в організації ми робимо на програму «Талант у кожній дитині». Яка спрямована на підготовку професійних хореографів з дитинства та сприяння їх працевлаштуванню у майбутньому.

Дітки, які займаються танцями в «Ларівель» є зірками масових заходів, організованих Збаразькою та Тернопільською адміністраціями, тому постійно сяють у світлі софітів, адже систематично виступають на концертах у Театрі актора і ляльки, обласній філармонії, палаці культури «Березіль», ТНЕУ, ТРЦ «Подоляни» тощо.

Всі досягнення танцюриста фіксуються в заліковій книжці, що є своєрідним стимулом і мотивацією до самовдосконалення.

Важливим є те, що танці не мають ані вікових, ані жодних інших обмежень. Тому і підлітки і дорослі можуть знайти себе у «Ларівель» на заняттях з таких напрямків:

А) сучасні:  contemporary dance, Twerk,Vogue, Jazz-pop;

Б) фітнес: тай-бо, йога, зумба;

В) соціальних: полька, вальс, сальса, бачата.

У 45 років люди діляться на тих, для кого життя тільки починається, і тих, хто вже починає готуватися до пенсії. І першим, і другим «Ларівель» пропонує не ділитися, а об’єднуватися на заняттях у групі «Сеньйорити».

Наші хореографи  навчать вас вільно і впевнено танцювати під будь-яку музику і отримувати ні з чим незрівняне задоволення. За короткий час ви  вивчите, напрацюєте і закріпите не тільки базову техніку танців, але й  без зайвих зусиль зможете показати себе на будь якій вечірці.

 

Зазначимо, що саме «Ларівель» став першим у Тернополі, хто почав розвивати соціальні танці й досі займається втіленням соціальних проектів,   та загалом сприяє розвитку танцювального руху на обласному та всеукраїнському рівнях.

Ми щиро дякуємо  що Ви завітали до нас!.

Натхнення Вам, приємних посмішок, насолоджуйтесь силою і красою своєї молодості, насолоджуйтесь своїм тілом, і не бійтеся танцювати, танцюйте будь де.

Тіло – це найкращий інструмент, яким ви  коли не будь будите володіти.

«Ларівель» – танцюй для задоволення!!!