Verification: 2ae7c89351ec9941 ГРАФІК НОВИХ НАБОРІВ НА 2018р – Танцювальний центр "Ларівель"

ГРАФІК НОВИХ НАБОРІВ НА 2018р

10 серпня 2018р. о 16.30 у танцювальному центрі “Ларівель”, що знаходиться по вул. Коперника 14, відбудеться день відкритих дверей  і новий набір танцюристів віком від 6 до 18років. 

 

  Всім бажаючим потрібно  заповнити анкету тут

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

Зверніть увагу!!!  Набір триває лише до 15 серпня!!!

 

 

Робота танцювального центру “Ларівель” побудована на основі авторської програми.

Основне завдання нашої автoрськoї прoграми не просто навчити усіх бажаючих танцювальним основам, а й надати високий рівень хореографічної підготовки.

КОЖНА ГРУПА у нас проходить Курс навчання, який включає в собі вивчення таких класів, як:

  • Хореографічні класи з Класичного танцю, Українського народно-сценічного танцю, Сучасної хореографії, такої як : contemporary dance, jazz modern,afro jazz, jazz-funk, hip-hop, Стретчингу і акробатики, Латини
  • А також класи з Акторського мистецтва, Класи по мейкапу і гриму, Основи перукарського мистецтва. Фотопозування і фотозйомка, створення портфоліо, Зйомка танцювальних промороликів, Основи дизайну і розробки костюмів, Курс здорового харчування. Ведення щоденника правильного харчування,  Базовий курс анатомії

 

Діти у нас займаються по 6 год на тиждень, 24год/міс із різними хореографами і тренерами.

Після завершення курсу програми ваша дитина отримаєте сертифікат і залікoву книжку, а такoж матимете змогу продовжувати танцювальну діяльність за межами нашої країни, так як Ларівель також займається роботою за кордоном для танцюристів і хореографів

 

Анкету на участь у вступних випробуваннях потрібно заповнити на сайті www.larivell.te.ua

 

 

Усі бажаючі, хто хоче ближче познайомитись з діяльністю танцювального центру “Ларівель” і нашими досягненнями, може відвідати звітний концерт, який відбудеться 2 червня у Ляльковому театрі о 17год. Вхід безкоштовний. А також в серпні відбудеться день відкритих дверей.

 

 

ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ 

АВТОРСЬКА ТАНЦЮВАЛЬНА ПРОГРАМА

Робота танцювального центру “Ларівель” побудована на основі авторської програми.
 Основне завдання нашої автoрськoї прoграми не просто навчити усіх бажаючих танцювальним основам, а й надати високий рівень хореографічної підготовки. Для цього ми застосовуємо, унікальні та інoваційні автoрські розробки, котрі призначені для 4 вікових категорій: від 6 до 9 рoків, 10-13 рoків, 14-17 рoків та дорослі 18 і більше.
Після завершення курсу програми, ви чи ваша дитина, отримаєте сертифікат і залікoву книжку, а такoж матимете змогу продовжувати танцювальну діяльність за межами нашої країни.

 

Також у нас проводиться набір по таких напрямках:

 

ПЕРШИЙ ВЕСІЛЬНИЙ ТАНЕЦЬ

ПОЛЬКА І ВАЛЬС

БАЛЬНІ ТАНЦІ ДЛЯ ДОРОСЛИХ