Verification: 2ae7c89351ec9941 ПРОГРАМА “ТАЛАНТ У КОЖНІЙ ДИТИНІ!” – Танцювальний центр "Ларівель"

ПРОГРАМА “ТАЛАНТ У КОЖНІЙ ДИТИНІ!”

 

originalКОЖНА ДИТИНА ІНДИВІДУАЛЬНА!!!

Який напрямок для своєї дитини підібрати?І чи підійде напрямок дитині, який їй обрали батьки?

Досить часто батьки хочуть реалізувати свої нездійснені мрії в своїх дітках, але це не завждти приводить до очікуваних результатів.

Танцювальний центр “Ларівель” рекомендує вам спробувати авторську танцювальну програму -“Талант у кожній дитині”, яка поєднує в собі декілька танцювальних напрямків, і можливо саме на цих заняттях дитина зрозуміє, що їй найбільше підходить.

Основне завдання нашої автoрськoї прoграми не просто навчити усіх бажаючих танцювальним основам, а й надати високий рівень хореографічної підготовки. Для цього ми застосовуємо, унікальні та інoваційні автoрські розробки, котрі призначені для 4 вікових категорій: від 6 до 9 рoків, 10-13 рoків, 14-17 рoків та дорослі 18 і більше.

 

НАПРЯМКИ:

За допомогою танцювальної програми  танцюрист  отримує знання у таких силях:

класика

укр тан11111акрлатина

 

 

 

 • Класичний танець
 • Український народно-сценічний танець
 • Сучасна хореографія : contemporary dancejazz modern,afro jazz, jazz-funk, hip-hop
 • Стретчинг і акробатика
 • Латиниа

 

grafikРІВНІ ПІДГОТОВКИ ДИТИНИ

У ПРОГРАМІ ТАЛАНТ У КОЖНІЙ ДИТИНІ“:

 

 1. Початковий рівень (1-3 рік навчання) діти віком від 6 до 9 років

На початковому рівні йде підготовка тіла до фізичних навантажень, розвиток координації тіла, розвиток музичного слуху і рухової пам’яті. Основи акробатики і розтяжки. Вивчення дитячих рухів, а також вивчення групових танців. Діти  на цьому рівні підготовки беруть участь у показових виступах, заліках і заганнях.

 

 1. Середній рівень (4-7 рік навчання) діти віком від 10 до 13 років

Середній рівень підготовки- це теоретичне і практичне вивчення : класичного танцю; українського народно-сценічного танцю; сучасної хореографії : contemporary dancejazz modern,afro jazz, jazz-funk, hip-hop; cтретчингу і акробатики; латини.

На цьому рівні підготовки всі елементи акробатики і розтяжки ускладнюються.Йде напрацювання виносливості і розвиток вестебулярного апарату. Вводяться вправи на акторське мистецтво і вправи на самовираження. Діти  на цьому рівні підготовки беруть участь у заліках, змаганнях, концертах і фестивалях.

 

 1. Високий рівень (8-10 рік навчання)діти віком від 14 до 16 років

На професійному рівні продовжується ускладнення танцювальних рухів та робота над фізичною підготовкою. Також вводиться теоретична і практична підготовка до  трудової діяльності   тренера і балетмейстера, участь у громадській роботі, майстер-класах  і семінарах

 

     4. Танцюристи старші 18 років  також можуть пройти навчання по цій програмі. Програма є наближеною до основного навчання, але в термінах коротша. Після завершення курсу програми танцюрист отримує сертифікат і залікoву книжку, а такoж матимете змогу продовжувати танцювальну діяльність за межами нашої країни.

 

ГОДИНИ НАВАНТАЖЕННЯ:chasiki

Діти у нас займаються по 6 год на тиждень, 24год/міс

 

 

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ ПРОГРАМИ:
galkaПоєднання приємного з корисним. класики і сучасності

Наприклад : Класичний танець – є основою всього танцювального мистецтва і тому він завжди актуальний. Залучення до класичного танцю облагороджує, дає глибоку естетичну насолоду, виховує смак, робить з сучасної людини духовно багатшу, розвиває художню культуру. І Хіп-хоп культура – народжена на запилених вулицях великих міст, серед висотних будинків, хіп-хоп, який  є одним із найбільш попурярних молодіжних напрямків.

Протилежний приклад: якщо дитина займається тільки одним з напрямків в її характері і поведінці формується більшісь того, чим вона більше займається і що її оточує.

galkaПостійний рух вперед

Протилежний приклад: Часто буває так, що дівчинка займається бальними танцями 5 і більше років.І тут приходить час коли вона залишається без партера,але з великим бажанням танцювати. І що дальше робити? На цьому етапі партнера не так вже і легко знайти.Починати вивчення нового стилю з самого початку також не варіант, і  приєднатися до групи, яка танцює інший стиль більше пяти років,  не кожен наважиться, і в більшості випадків, обдзвонивши велику кількість танцювальних шкіл міста, дівчинка залишає танці.

У програмі  “Талант у кожній дитині” постійний розвиток вперед. Не залежно від причини, яка заставила дитину на певний час зупинитись , танцюрист завжди зможе продовжити улюблений напрямок.

galkaРозширення межі

У танцювальній програмі  “Талант у кожній дитині”  окрім танців включене вивчення акторського мистецтва, імпровізація, а також уроки гриму.

galkaФормування своєї думки

У танцювальній програмі  “Талант у кожній дитині” заняття ведуть різні тренери, що також є перевагою напрямку. Так як дитина бачить відмінність у подачі інформації, і може порівняти і вибрати більше їй довподоби. Тобто діти ростуть з вмінням порівнювати і вибирати свою позицію.Немає нав’язування тільки одної тренерської думки, що це чи інше має бути тільки так і не інакше.

Не забуваємо, що танець – це творчість і завдання тренера дати дитині підгрунтя для нових ідей і розвитку її таланту, тому ми з гордість можемо сказати що тільки у нашому центрі ми зможемо відкрити талант у вашій дитині!!!

galkaВплив на соціальне виховання

Завдяки тому, що заняття проходять у колективі, хлопці  і дівчата вчаться особливостям взаємодії з однолітками і дорослими. Дитина ближче знайомиться з поняттям дружби і взаємодопомоги, у неї розширюється коло спілкування, з’являються нові друзі. Танцювальні вміння, а також власні успіхи, допомагають у формуванні хорошої самооцінки

galkaТанці – це можливість побачити світ

У продовж багатьох років поспіль дітки, які займаються  в танцювальному ценрті «Ларівель» беруть участь у благодійних проектах, соціальних заходах і концертах, ці проекти дають дитині можливість більше розвиватись і навчитись вести себе на сцені. Також  невід’ємною частиною є участь у конкурсах, змаганнях і фестивалях в різних містах України. Діти є зірками масових заходів, організованих Збаразькою та Тернопільською адміністраціями. Досягнення вихованців «Ларівель» не залишаються без уваги професійної танцювальної спільноти – юні таланти стали лауреатами дитячого талант-шоу “Маленькі гіганти”, маленьких танцюристів запрошують на зйомки у дитячих телепередачах, кліпах,а також діти пробують давати всої перші інтервю в газети і на радіо. Наш танцювальний центр ще досить молодий, але вже покоряє великі сцени Європи.

13257065_1732950173657140_550137287_n

13532059_237732776613353_1598913792_n

13329000_1624479347772833_521840229_n

ТАНЦІ, ПРОФЕСІЯ ЧИ ХОББІ?

2444.1404x804.1355320146

Не секрет, що багато хто з нас в дитинстві відвідували  уроки хореографії, однак, далеко не всі змогли добитися в цьому танцювальному мистецтві істотних успіхів. Це викликано тим, що професійно пов’язати своє життя з  танцем вирішуються не багато, і тому є маса причин. Це і напружений графік тренувань, і великі навантаження під час виступів, не залишають часу на життя поза рамками танцювального залу – навчання в загальноосвітній школі, хобі, спілкування з однолітками.

Саме тому, багато хто, провчившись кілька років у танцювальних школах, припиняють заняття. Варто засмучуватися і говорити про те, що час, витрачений на заняття хореографією, було використано нераціонально? Звичайно, ні!

Адже заняття танцями в дитячому віці практично на все життя дитини забезпечать гарною поставою і граціозною ходою, наділять бездоганним музичним смаком і любов’ю до мистецтва. 
Можна сміливо сказати, що уроки танців в дитячому віці будуть дуже корисні, і повністю виправдають витрати батьків на організацію цих занять.

 

 

 

ЯКІ МОЖЛИВОСТІ ВІДКРИВАЮТЬСЯ ПЕРЕД ТАНЦЮРИСТОМ, ЯКИЙ ЗАЙМАЄТЬСЯ У НАС?

IMG_3584

 

Танцюрист Танцювального центру “Ларівель” після здачі заліків і захищення диплому , по бажанню може залишитись стажуватись  і працювати у нас

Кар’єрний розвиток від Ко- тренера до керівника відділенням

Робота в Всеукраїнській Федерації Танцювального Спорту

Робота за кордоном по контракту

 

 

 

 

 

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ТАНЦЮРИСТА НА ЗАНЯТТІBaletki-445x720

Сценічна культура починається із зовнішнього вигляду на репетиціях!

 • Танцюрист зобов’язаний постійно дотримуватися гігієни.
 • Волосся повинно бути акуратно зачесане, гладко забране в гулю. Зачіска повинна залишатися акуратною до кінця заняття.
 • Форма одягу відповідна до напрямку заняття.

Більш детальну інформацію тренер повідомить батькам на батьківських зборах

 

 

1386762806828_bulletinНАБІР У ГРУПИ   розпочинається щорічно з 1 серпня і з 15 січня і триває 2 місяці  . Запис у групу здійснюється за номером 096 14 90 957

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ  – цього року набір проводиться у 4 вікові групи:

 • у групу від 6 до 9 років
 • у групу від 10 до 13 років
 • у групу 14-17 років
 • у групу страрші 18 років

 Перше заняття – безкоштовне

Будь яку форму і інвентар можна буде придбати у одному з танцювальних залів “Ларівель”

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ   

ЦІНИ