Verification: 2ae7c89351ec9941 Постановка весільного танцю – Танцювальний центр "Ларівель"

Постановка весільного танцю

IMG_3538ПОРАДИ ДЛЯ МОЛОДЯТ

На банкеті обов’язковим пунктом програми будуть танці, без цього просто нікуди. І, зрозуміло, що всі гості обов’язково будуть дивитися на нареченого і наречену. Їх перший весільний танець стане предметом загального спостереження. Тому так важливо, щоб це було не просто топтання на місці, це повинно бути видовище, від якого присутні гості прийдуть в стан невимовного подиву.

 

 

Тому постановка весільного танцю повинна здійснюватися завчасно, з хореографом, музика для цього номера підбирається ретельно, у відповідності зі стилістикою весілля,контекстом нарядів та іншими найважливішими моментами.

 

 

ЯК ПІДІБРАТИ ПІСНЮOSYJ3797

Підбираючи пісню для першого весільного танцю, важливо також обов’язково поглянути на переклад – буває так, що у гарної і ніжною композиції зміст тексту далеко не любовний, і співається не про почуття, а про страждання на самоті. Гості, які знають іноземну мову, можуть прийти в подив від такого вибору, а ще гірше – зробити нетактовне зауваження молодятам на цей рахунок.

Пісня для весільного танцю – це балада про любов і ніжність, або класична музика без слів , а, можливо, дійсно молодецький рокабіллі, якщо стиль весілля дозволяє подібні вольності! Порадитися можна з тамадою, зі свідком, з мамою, нарешті! Можливо, серед ретро-композицій знайдеться приголомшливої краси мелодія, про яку ви навіть не знали!

 

 

IMG_4139КОЛИ ПОЧИНАТИ ЗАНЯТТЯ

По-перше, слід приділити питанню постановки весільного танцю і репетиціями мінімум  місяць часу , якщо у партнерів немає ніякого досвіду вальсування. Важливо не просто запам’ятати послідовність рухів, а привчити своє тіло до певної пластиності. Так, весільний танецьмолодят триває всього кілька хвилин, але в ці кілька хвилин абсолютно всі погляди будуть звернені тільки в одну сторону, і, якщо ви хочете справ

ити незабутнє враження, не полінуйтеся домогтися належних результатів від свого тіла. До слова, багато молодят після весілля продовжують відвідувати заняття танцями – настільки їх захоплює ця нова форма цікавого дозвілля удвох.

Репетиції потрібно проводити мінімум двічі на тиждень, максимум – чотири, щоб мелодія не навязла в зубах і не викликала відрази. І краще, якщо це не буде «наша» пісня, як висловлюються майбутнє подружжя. Композиції, з якими пов’язані особисті романтичні спогади, не повинні ставати піснями для весільного танцю – якраз за вказаною вище причини. Їх не потрібно перетворювати на занадто заїжджену пластинку. Нехай залишаються в пам’яті як прекрасний спогад.

DSC_5760

 

 

7eeec64fbd34ead90048eb229c5fe000

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

depositphotos_16785099-Gold-coins-fall-into-a

ЦІНИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАШІ ВІДЕО: